CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: safriehalim

Doktor kena pijak dengan Suami Orang

sarah82 replied at 6-10-2019 06:35 AM
Hotel pun masyuk kaka

Benefit dan gaji biasa2 je xmasyuk mana berbeza dengan upstream oil and gas gaji level pilot tp masih rendah berbanding doctor pakar. Doctor pakar sebulan boleh cecah rm 150ribu kt malaysia ada 8 org doctor gaji cmtu. 3 orang melayu..

Bukan ada akta ka apa kat mahkamah syariah.. Boleh dakwa pihak ketiga sebagai penyebab rumahtangga runtuh?

Dan nak kenakan Dr hamjad ni, sila dakwa Dr hamjad ni kat mahkamah..kan ada bukti segala bagai..musnah terus imej dia.yg si perempuan tu aku rasa kalau report dgn KKM oun masakk dia.

CiliPadiSedap replied at 6-10-2019 06:48 AM
Benefit dan gaji biasa2 je xmasyuk mana berbeza dengan upstream oil and gas gaji level pilot tp ma ...

Dr hamjad ni rasanya MO biasa.. Bukan pakar.. Melayu mmg ramai Dr yg berbakat.. Salah seorg cucu tok sy jaga ni skrg kat UK jadi pakar Urologi kat sana.. Asalnya pi utk belajar tapi hospital uk terus offer kerja.

sarah82 replied at 6-10-2019 06:51 AM
Dr hamjad ni rasanya MO biasa.. Bukan pakar.. Melayu mmg ramai Dr yg berbakat.. Salah seorg cucu t ...

kita tumpang gembira orang melayu gaji besar. cita2 kaka dulu nak jadi angkasawan tapi tiada angkasawan gaji besar terpaksa cancel

CiliPadiSedap replied at 6-10-2019 06:57 AM
kita tumpang gembira orang melayu gaji besar. cita2 kaka dulu nak jadi angkasawan  tapi ti ...

Hahahaha.. Adoi.. Kaka la.. Bagi sy pulak.. Tanda org Melayu bukan pemalas dan bodoh mcm Tun M selalu jaja tu

sarah82 replied at 6-10-2019 06:46 AM
Kaka terlalu jujur.. Hahahaaha

Aku cume bgtau jahh ape yg doc tuu buat.. smbil teropong smbil wirid gittew.. teropong pun atas sejadahh

Follow Us
makita replied at 6-10-2019 06:38 AM
Ha kan. Mcm lelaki senang leh move on cari bini lain. Kalu pompuan nak mntak cerai kene buktikan l ...

Ittew yg dia nakkan.. so aku ikutkan ajelah permintaan dia tu..menyundal ajela ko.. nak kawin tak boleh..

Buritan replied at 6-10-2019 07:05 AM
Aku cume bgtau jahh ape yg doc tuu buat.. smbil teropong smbil wirid gittew.. teropong pun atas se ...

Huhuhu.. Terlalu mendalam detailnya.. Hahaha..

sarah82 replied at 6-10-2019 07:23 AM
Huhuhu.. Terlalu mendalam detailnya.. Hahaha..

Mestilaa kena detail.. 3 jam ko..

Buritan replied at 6-10-2019 07:24 AM
Mestilaa kena detail.. 3 jam ko..

Sebelum ni aku ingat org2 politik saja suka tunggang agama.. Rupanya geng2 bini dan laki org yg suka makan luar oun pendoggie agama rupanya

CiliPadiSedap replied at 6-10-2019 04:27 AM
Tujuan video tu nak malukan doctor bagi kaka. Bg kaka video tu useless unless boleh sabit kes dan  ...

Mungkin lepas ni Aiman dan Dr jadi bff...

Aiman tak kesah...

Dari apa aku baca.. Aku boleh buat kesimpulan yg tulisan kononnya dari "adik" misi ni kemungkinan dari misi tu sendiri utk buat para netizen simpati pada dia.. Sukacita diingatkan bahawa netizen lebih percaya pada wanita yg teraniaya akibat suami yg terlalu cemburu dan akan menyalahkan sang suami.. Kecuali porumer cari yg lain sikit.

Aku baca lagi.. Mak mentua sendiri yg buka citer perangai sundal anak perempuan dia pada Aiman. Maknanya mak mentua tau Aiman ni lelaki yg mcm mana. Kalau perangai Aiman ni hamjad opkos mak mentua akan bertepuk tangan tgk anak perempuan dia menyundal dgn Dr tu..keluarga biasanya akan menyokong darah daging sendiri gitu tapi kes ni sebaliknya. So utk porumer wanita single tak termasuk aku.. Aiman ni adalah material hubby gitu. sila guna kepakaran csi angpa utk skodeng aiman.. Mana tau kan.

Tumpang solat kat rumah wanita bersuami yg mana suami dia tak ada dan bahagian paling menarik pulak adalah 3 jam ok solat. Aku wow....lama nampaknya bersujud Dr yg baik lagi tawaduk ni.. Tapi aku pelik pasal apa aku selalu skodeng makcik aku bgn solat malam.. Pukul 4.30 am sampai Subuh skrg dlm 5.49 am (aku dok jitra naa) kira2 ambik masa lebih kurang 1 jam 15 minit saja.. Fuh jadi apa Dr yg baik lagi bertawaduk tu buat baki 1 jam 45 minit? Joget? Main batu 7? Atau main PUBG? aku tgh bersangka baik ni tau

Misi ni tau dia cantik. Dan perempuan cantik akan mudah dimaafkan tambah2 kalau tersebar citer kononnya suami cemburu kuasa 18 kan.. Jadi dia berlakon la jadi mangsa. Aku wow sgt.. Sebab aku kenal sgt seorg perempuan spesis misi ni.. Mcm aku tulis sblm ni.. Depan manusia dia yg paling baik.. Belakang manusia Penderhaka Langit yg 1st pun angkat topi tanda kehebatan seorg manusia yg bermuka2.

PJJ selama 2 tahun.. Tapi 8 bulan ni si misi ni berubah arah.. Sbb dah jumpa Dr lahanat ni.. Awat sebelum ni 1 tahun boleh tahan setia pada suami dia? Dia tah suami kerja kat Dubai.. Alasan sunyi tak boleh pakai bukan dia nikah dgn dgn si aiman baru semlm.

Jadi nasihat aku buat aku sendiri.. Better membujang kalau tak boleh belajar setia gitu.

Done komen sambil mencerca.. Biasa la hati aku kan hitam..kena bgtau siap2

Orix replied at 5-10-2019 08:24 PM
Tp aiman tu still kena jugak sbb belasah doc tu melulu. Bukti video ada n doc tu pn dh buat report ...

exactly.....keganasan tak pernah selesaikan apa isu pun....tapi ramai je org kita suka dan sokong...sepatutnya  si Aiman tu kalau nak balas dendam sangat just viralkan je bukti2 bini dia dgn doktor tu.... pastu move on....

sarah82 replied at 6-10-2019 07:34 AM
Sebelum ni aku ingat org2 politik saja suka tunggang agama.. Rupanya geng2 bini dan laki org yg su ...

Entahla.. donia nak kiamat koo.. tak tau mana laki dia mana bini dia.. semua pompuan nmpk bini dia.. nmpk je lelaki itu laki dia...pas tuu tunjuk punai settle.. anak nsnti pun tak tau sape punye anak..

sarah82 replied at 6-10-2019 07:50 AM
Dari apa aku baca.. Aku boleh buat kesimpulan yg tulisan kononnya dari "adik" misi ni kemungkinan da ...

tlong cerca lagi, aku terbuai dengan karangan kau..huhuhuhuhuhuhuhu

Buritan replied at 6-10-2019 08:27 AM
Entahla.. donia nak kiamat koo.. tak tau mana laki dia mana bini dia.. semua pompuan nmpk bini dia ...

Aku fikir tentang anak pun buat aku rasa sedih.. Entah2 dah anak Dr tu.. Sbb kan kes ni.. Anak hilang keluarga yg lengkap.

Levespa replied at 6-10-2019 08:08 AM
exactly.....keganasan tak pernah selesaikan apa isu pun....tapi ramai je org kita suka dan sokong. ...

btk, viralkan dulu, pastu belasah tanpa bukti baru puas hati, klu doctor merenyam tu nk report pun xde bukti, bi bukti terang sohih lg bersuluh...naya je dak aiman oii

b_n_c replied at 6-10-2019 08:29 AM
tlong cerca lagi, aku terbuai dengan karangan kau..huhuhuhuhuhuhuhu

Hahaha.. Habis cercaan dah bila fikir kemungkinan Dr hamjad ni ada anak2..kesian kat anak2 dari asal ada keluarga lengkap bakal kehilangan sebab perangai kamjad bapa depa

marah sgt sbb dah warning suh putus kan hubungan .... tapi xputus2 .....
xpukul bini sbb dia xnak jadi laki2 dayus ....aiman mukul doc .... sbb doc dah setuju nak putuskan hubungan dgn misi .... tup2 hasil skodengan doc ngn misi masih berjumpa .....
doc siap ade akses kad kuar masuk umah aiman ....
mak mertua aiman ngn adik.beradik misi yg ngadu kat aiman pasal misi ni sbb mereka xnak subahat dgn penyundalan bini aiman

nurse tu keje hospital mana? Nak tgk skit muka perempuan sundal tu blh? Kalo blh nak interview skit mcm mn blh terjebat dlm arena persundalan ni. Adakah sbb duit atau btg pelir doktor yg aaum.