CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: MAF14

perghhhh....keluar peluh jantannnn.......

Originally posted by comb79 at 1-12-2007 01:00 PM
teringat kawan aku kat tempat kerja lama...
dah le belum kawin lagi...masa mula2 main dengan bf dia siap dia ceritakan kat kawan aku yang belum kawin...
cuma adalah satu akak je dah kawin...dia ...

pm aku nombor kawan ko tu (bukan akak tu)...

Originally posted by supermod at 3-12-2007 04:18 PM
camana leh bunyi 'kelekuk' 'kelekuk' tu?..

bunyi cam jalanraya tak dak aspal....

bab ni yang aku tak tahan nak gelaaaaaaaaaaaak nih... birah sungguh yek pompan tu..

Originally posted by MAF14 at 30-11-2007 09:59 PM
First of all aku mintak maap klau thread cenggini dgn tajuk sebegini dan isi sebegini rupa telah timbul....aku dah try korek2 yg belaakang2 nun tp aku tak jumpa.........aku nak mintak pendapat wa ...

dah suh dia stop, dia tak mo...ko dengar aje la! pas tu gi la beli jamu perapet tu!

M4F, aku cadangkan ngko malukan laki dia pulak... so that laki dia realise yg bini dia jenis bawak mulut pasal hal2 kelambu nih... supaya laki dia plak yg 'tarbiyah' bini sendiri...

Kalo ngko nampak laki dia, jerit la kuat2... 'Hantu t.etek dah mai dah... Gentel bang gentel...' or 'Adik abang tak leh naik masa honeymeoon ye bang?'... Pastu pakat ketawa ramai2 dgn geng pompuan yg lain...

Nescaya kakak tuh pun tak story mory lagik dah... pasal dia dah tak kawan dgn ngko lagik dah...

itu laa sifat2 manusia... yg tahu malu dan yg tak tahu malu..gamaknya kakak tuh tak reti nak bezakan yg patut malu nak diceritakan dan yg tak patut malu utk diceritakan..

silap tukang dengor pun satu..kalau tukang dengor tak layan.. buat2 sibuk .. i guess dia sendiri tahu malu nak jaja cerita kat org..tp yg tukang dgr pun seronok dgr...apa lagi naik syeeh la dia bercerita...iye dak

mcm ni pun ada....

Follow Us
aku pun x paham ape la nak dihebohkan hal2 yang sulit skali dlm hubungan umahtangga...klu setakat citer yg ringan2 tu kire ok lg la..janji ade batasnye..ni siap sound effect kelekuk..kelekuk...naik gelak aku bace nye..ade geliga ke kat dlm tu??? aku pun penah gak alami kes cam ni...depan bini diam jek...tapi belakang bini cite bukan main...hebat2 belaka...bini punye bulu pun nak cite...detail plak tu..klu setakat gurau2 ala2 berlapik tu standart la..org kate wat2 penyeri sembang2 tu...tapi jgn la over sngt...biasanye aku tgk org yang da kawin ni suke cite bende2 cam ni kat org bujang..konon2 nak bg jeles la...tapi aku sorry la..x kuasanye..aku x suke la nak cite2 yg over2 ape lg membabitkan pasangan...klu nak bg org yg bertanya tu paham pun aku andaikan org lain...paling kuat pun aku advice klu nak gak tau..kawin je cepat2...kang semua bende bole try...ckp je susah nak paham..buat nanti pandai la...abis citer..
bg org lelaki plak..klu citer2 bende cam tu..nak2 lg semua org kenal bini kite..bini lawa plak tu...kang korang sedap2 citer dorang sedap fikir bukan2 pasal bini korang cane???x ke naya dibuatnye...

Originally posted by luvly_eone at 2-12-2007 07:18 PM
pada aku ler... makcik yg MAF14 ni cite mesti jenis yg banyak cakap...

dulu aku ade member gak yg bnyk cakap mcm ni... dah tu cakap die semua nak menang. Ape jer topik yg korang buka semua die ...

Sama la kat opis aku ada gak sorang minah ni perangai mcm tu gak...ada ka dia kata saiz **** laki dia mcm kuih siput..mcm2 la citer dia pasal laki dia..kitorang yg tak kawin ni terkebil2 je nak paham citer dia...
Tapikan laki dia pun jenis pendiam jer..

Reply #87 nazijo's post

setuju dgn nazijo... one more ..seeloknya..hal rumahtangga tak usah laa dok canang kat org..sendiri simpan laa... lebih2 lagi hal2 yg terlalu sulit..bukankah hanya akan mengaibkan maruah sendiri dan maruah pasangan....hai ntahlah tak tahu nak komen lebih lanjut... lain org lain persepsinya..

fuhhh giler open member aka nihh... aku yg baca nih pun dah naik stimmmjerr dgr.. musti akak nih kuat main punya org....

Reply #1 MAF14's post

ko introduce dia dgn hantu tetek..

hmmmmm....
buka aib sendiri....
xtahu nak kata apa....

hi MAF, dah lama tak nampak ko.

ko percaya ker ckp die maf? entah2 die tu cuma reka2 cerita jerk. entah2 laki die lagik terror dari die, die tu jek yg terkulai layuuu

Reply #93 meow_tompok's post

wakaka... ader kemungkinan gak tuh... akak cover line... sebab rasa insecure...

off-topic: meow, ngko camno? dah heart-to-heart talk dgn laki? aper ending? ... hehe... sibuk jer aku nak tau ... terkezut gak ari tuh bacer kisah ngko...

aku yg baca pun dh terasa segan... inikan nk citer kt satu dunia pasal aku ngan laki aku... berdosa wooooo... itu dh kes tak menjaga maruah suami... org camni aku rasa masuk kauseling pun tak jalan.... paling baik tuan umah belikan ajer buku ttg tanggungjawab isteri utuk menjaga maruah suami, yg citer detail kenapa tak leh citer hal2 kelambu ni kat org lain....

ko kater jer...

waaa kak tahniah kak dah lama saya nak cakap ngan akak...
akak dah buat tempahan awal la...
tempahan ke mana...
tempahan kompom dapat ke neraka...

CAM NI LAH SINCE AKAK ITU TAK TAU MALU

cakap kat dia

kak kami nih semua bujang lagik
tak berapa faham

boleh tak akak rakam
bagi kami tengok
senang sikit nak faham

Reply #97 genUmi's post

aku setuju!!!! plz forward kat aku...kate nak heboh sngt kan..

Reply #83 wifeorg's post

amboi avatar ko...nak sangat tunjuk anu kat public ke..

malu weiii...
agak2 dia dh nk start bercerita korang angkat kaki la..
tinggalkan dia..
lps tu saound la sbb2 korang wat cam tuh..
biar dia rasa skit..
ada gak org cam ni..isk isk..