CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sokmogitu

teacher shida live @ tv9 skang

kalao ramai yg kisah pon tpi kalao dh betakok dalm ni ajer,.serupe macam tk payh nk kisah  ...
CahayaAina Post at 5-2-2011 09:47

kamu paham ke idok aku cakap tu? utk dia memang tak boleh buat hapa. tapi utk orang lain, kalau tahu benda tu orang tak gemor, tu pun alhamdulillah...Dia pun tahu, dlm internet ni ada kemungkinan org bercakap pasal dia... klau dia orang abad ni la... backing baik punya ni, ada apa2 ke..

tu la, tgk gaya cikgu shida ni, mcm jenis sempoi sgt2 org nya, so memang dia takde rasa malu sgt. tu yang dia tak kisah upload klip mcm tu kat youtube.

dia ni memang betul2 cikgu kat sekolah ke? cikgu patutnya jadi role model, and rasanya pelajar perempuan akan tgk cikgu buat mcm ni & terikut2.

kamu paham ke idok aku cakap tu? utk dia memang tak boleh buat hapa. tapi utk orang lain, kalau  ...
kawankau Post at 5-2-2011 09:54 AM

yer bro,. ader,. ader ape dngn cegu shida

tak berkenan tgk cikgu shida nie smlm. tak sesuai dgn status beliau sbg seorang guru (yg sepatutnye menjadik role model kpd pelajar) dan juge sbg seorang muslimah. wallahualam

tu la, tgk gaya cikgu shida ni, mcm jenis sempoi sgt2 org nya, so memang dia takde rasa malu sgt. tu yang dia tak kisah upload klip mcm tu kat youtube.

dia ni memang betul2 cikgu kat sekolah ke? cikgu patutnya jadi role model, and rasanya pelajar perempuan akan tgk cikgu buat mcm ni & terikut2.
mclaren Post at 5-2-2011 09:56

blog :http://cikshidadariparitmimingartvideos.blogspot.com/

CIKGU SHIDA Nih syok sendiri la....

Follow Us
x ramai yg berani buat cam cikgu ni kan..yg dia jdi lelaki tu cam muka ustaz zamri tv9 daa...

mmg dia berani sungguh

mesti dia jadi bahan umpatan dengan cikgu2 kat sekolah dia kan

yg ni aku setuju dengan kau. apahal pulak merendahkan status guru? bagi die idak... kita tak tahu. ...
kawankau Post at 5-2-2011 09:47

motif nak bermiming kalau berpacaran masa perhimpunan?   tak kena event lah kak wan ....  kalau waktu talentime ka.. majlias pra graduan  ka..    atau majlis akhir tahun sekolah ka...

tak berkenan tgk cikgu shida nie smlm. tak sesuai dgn status beliau sbg seorang guru (yg sepatutnye  ...
cmf_nanas Post at 5-2-2011 10:33

kerjjaya cikgu ni... bolehkah kita bedakan entiti guru dan entiti personal

layan jer.. ok what.... daripada dia nyanyi lagu negaraku versi sendiri...

aku suker jer dier.. masing2 ada pendapat masing2.. yg x suker jgn tgk.. yg suker kalau nak tgk pon aper salahnyer.. kalau amoi pakai suar singkat tuh pon kekadang kiter leh tgk..ikutkan hati mmg xmo tgk kan??tp kekadang mata n hati gatal gak nak pandang.. x yah la nak act suci bagai..

kerjjaya cikgu ni... bolehkah kita bedakan entiti guru dan entiti personal
AuReusium Post at 5-2-2011 14:19

betul3..
mungkin pada diorang yg kejer kilang or driver lori jer yg layak wat video sendiri kekdahnyer..
pada aku kejer aper pon org tuh ttp ada maruah sendiri.. kalau nak kata cikgu jer yg maha hebat sampaikan nak wat benda lain pon x leh... hapuskan jer la kerjaya2 lain supaya sumer manusia dipandang hebat..

retis kah??? siap masuk bod gosip bagai???

Reply 85# toritonz82

wah. sketnya murid2 kat kelas dia ni. skul mana ni?
mmm.

cikgu bodo

aku tengok jer video cikgu shida ni, selain dia ramai lagi yg buat miming ni, aku pon awal2 beli laptop dulu main webcam nyanyi dengan roomate, tapi tak terpikir utk publish di internet sebab malu dan takde keberanian tu...lepas tu delete jer sebab suka2...

sebenarnya banyak dah org jadi artis dari kegiatan miming ni,,
contohnya  momoy palaboy dari filipina, shinta & jojo dari indonesia..sampai jadi recording artist dah..iklan tv dan skrg dah kaya raya..

cuma yang aku perati,,,cikgu shida ni ramai yg kutuk sebab dia cuma ada talent miming (gerak mulut memang sama dengan lagu, mgkn dia ada talent utk  hafal dan menghayati lagu),,,apa yang kurang adalah cara dia persembahkan untuk buat org tak tergelak macam momoy palaboy dan artis miming lain di internet...

plus aku rasa cikgu shida takde bonus sebab dia bkn awek cun, tapi muka biasa2 sahaja..cuba awek mcm lisa surihani letak video miming,,,,majoriti suka,,sket yg kutuk..

kalau semua org ada keberanian nak upload video miming mcm cikgu shida, aku rasa video cikgu shida tu biasaa2 jer...cuma dia jadi heboh dan dapat masuk tv sebab dia org pertama kat msia ni yang bertudung, dan berani upload dekat internet...

apapun tahniah sebab dia ada guts utk buat semua tu

amboih panjangnya aku komen...

geli ketiak aku tengok aksi 'cikgu' shida ni....muntah bai ....dia buat gaya terhegeh-hegeh  ...
nikaido Post at 5-2-2011 08:34

setuju!!
aku pon rasa camtuh. dahla tergedik2, macam x semonggah gayanyer. tp rasanye ramai plak yang minat kat cigu ni yek. very the attention seaker la.

bile dengar lagu ni, otomatik imagin cik gu shida

bujet angel gittew